1361. Varrókészlet
német (?), 19. sz. második fele, 800 ezrelékes ezüst dublé és fém, össz.: 6 db, eredeti dobozában, tükörlap sérült, fedlapon festett alpesi tájképpel
Btto.: 38,6 g; doboz: 13,5*9,5*2 cm