250. Ezüstök és ékszerek > Varrókészlet

1361. Varrókészlet

német (?), 19. sz. második fele, 800 ezrelékes ezüst dublé és fém, össz.: 6 db, eredeti dobozában, tükörlap sérült, fedlapon festett alpesi tájképpel

Btto.: 38,6 g; doboz: 13,5*9,5*2 cm