1488. Koktélóra
Svájc, 20. sz. második fele, 2005-2016 közötti budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany tok, szíj és csat, arab számos, kerek számlap Rox jelzettel és csiszolt üveglappal, kétágú sodort szíj
Btto.: 17,2 g; h: 16,8 cm
karmos foglalatban 4 db achtkant gyémánttal díszítve, működik