1328. Cigarettadoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FJ" mesterjegy, belül "L.R." tulajdonosi monogrammal, gilosált, bordázott felülettel, kis hibával
109 g; 7,4*5,7*2,6 cm