250. Ezüstök és ékszerek > Asztalközép (Füles kínáló)

1231. Asztalközép (Füles kínáló)

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, belső rész aranyozva, bordás díszítéssel, eredeti, színtelen, csiszolt üvegbetéttel, talpán alul: 1928. XII. 6-24. emlékvésettel

Ntto.: 927 g; 17,5*35*14,8 cm