1403. Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti azonossági jellel, aranyozott ezüst, "HL" mesterjegy, 7 db nagyobb rózsakorall, apró korall szemekkel és gyöngyökkel, öntött, áttört díszítéssel, nyelves záródással és biztonsági lánccal, 1 db korall szem hiányzik
58,4 g