250. Ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1493. Szoliter gyűrű

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,35 ct (M1, W, VVSI)

1,7 g