250. Ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1346. Gyertyatartó pár

USA, 20. sz. második fele, 925 ezrelékes sterling ezüst, budapesti jellel ellátva, "IBB" mesterjegy, bordázott díszítéssel

637 g; m: 31 cm