250. Ezüstök és ékszerek > Nyakék

1377. Nyakék

19. sz. vége, ötvös ékszer aranyozott ezüstből, csiszolt smaragd, gránát, zafír, akvamarin, gyöngyház és üveg berakással, nyelves záródással, leakasztható biztonsági lánccal, kis sérüléssel

46,5 g; h: 40,5 cm