1419. Kitűző
Bécs (?), 19. sz. második fele, ezüst és fém, csillag formában ronde-bosse zománcdíszes szerecsenfejek, középen vörös üveg, tűszerelék cinnel javítva, apró sérüléssel
5,5 g; d: 3 cm