1486. Esküvői medál
olasz (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany öntvény, homorú lemez mattított felülettel, domború galamb alakjával, csőrében gyűrű párral
8,7 g; d: 31 mm