250. Ezüstök és ékszerek > Esküvői medál

1486. Esküvői medál

olasz (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany öntvény, homorú lemez mattított felülettel, domború galamb alakjával, csőrében gyűrű párral

8,7 g; d: 31 mm