250. Ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1417. Cigarettatárca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Postl Izidor mesterjegy, bordázott díszítéssel

118 g; 8,2*6,5*1,4 cm