250. Ezüstök és ékszerek > Függő, 2 db

1378. Függő, 2 db

19. sz. közepe, antik arany, 7 db barokk és igazgyöngy, festett zománc, smaragdok, rubin és gránát kövek, 5 db üveg kőpótlás, cinnel javítva, sérüléssel

19 g; h: 4,5-5,5 cm