1212. Teáskanna
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vicenz Carl Dub mesterjegy, vésett, virágos-leveles díszítéssel, plasztikus rátét nemesi címerrel, csont füllel és tetőgombbal, Kékedi Árpád hagyatékából, (Neuwirth I. 158.)
Btto.: 899 g; m: 18,5 cm