250. Ezüstök és ékszerek > Névjegytálca

1331. Névjegytálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "P.V." mesterjegy, vésett felirat: "Testőrkarácsony 1941 Szent Karácsony este V. Csíktaplóczai Lázár Károly Testőr Ezredes", stilizált tulipán rátétekkel

389 g; 31*18 cm