1331. Névjegytálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "P.V." mesterjegy, vésett felirat: "Testőrkarácsony 1941 Szent Karácsony este V. Csíktaplóczai Lázár Károly Testőr Ezredes", stilizált tulipán rátétekkel
389 g; 31*18 cm