250. Ezüstök és ékszerek > Emlékkanalak, 10 db

1360. Emlékkanalak, 10 db

Monte Carlo, német, olasz, osztrák, holland, monacói és máltai, 1900 körül, 800 ezrelékes ezüst, részben aranyozással, helyi fémjelekkel és behozatali jelekkel ellátva, festett tájképekkel, zománcozott címerekkel és plasztikus díszekkel, 1 db 1729-es Leop

Ntto.: 125,7 g; h: 11,5-13 cm