250. Ezüstök és ékszerek > Kenyeres tál

1340. Kenyeres tál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Buchal Lajos (1937-1940 közötti) mesterjegye

322 g; 20,5*29*5 cm