1344. Kávéskészlet
Selmecbánya, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Szandrik mesterjegy, art deco forma, vésett virágos díszítéssel, csont izoláló gyűrűs fül és csont tetőgomb, össz.: 4 db, apró hibával
595 g; m: 4,9-10 cm; 21,5*16 cm