250. Ezüstök és ékszerek > Melltű

1494. Melltű

Bécs, 19. sz. második fele, 1872-1922 közötti fémjellel és Hivataljellel, 14 k arany, ezüsttel lemezelve, Winkler Izidor mesterjegy, virágszál formában, félszekrényes és ékszer foglalatban 2 db nagyobb cca. 1,5 ct és 82 db kisebb briliánssal cca. 6 ct, gy

25,5 g; 6,8*5 cm