1313. Szecessziós tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Filipp Scheibeck mesterjegy, ovális forma, áttört pereme árvácska szálakkal díszítve
614 g; 37,7*29 cm
(Neuwirth II. 178. o.)