250. Ezüstök és ékszerek > Szecessziós tálca

1313. Szecessziós tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Filipp Scheibeck mesterjegy, ovális forma, áttört pereme árvácska szálakkal díszítve

614 g; 37,7*29 cm

(Neuwirth II. 178. o.)