1357. Szecessziós tálka
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy nélkül, kétfalú test, domborított, poncolt íriszmotívummal, kis sérüléssel
135 g; 5,5*9,3 cm