250. Ezüstök és ékszerek > IWC férfi karóra

1416. IWC férfi karóra

Svájc, 20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, 9 k arany milanéz szíj és csat, arab számos számlap, jelzett: IWC, működik, csatos szíjon apró sérüléssel

Btto.: 64 g; h: 18,8 cm; d: 35 mm