1349. Asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "EF" mesterjegy, három ívelt lábon mély öblű tál, domborított, poncolt díszítéssel, áttört peremmel
406 g; 32,5*27,5*9,7 cm