250. Ezüstök és ékszerek > Vitrintárgy, 2 db (asztal és kanapé)

1359. Vitrintárgy, 2 db (asztal és kanapé)

német, 20. sz. eleje, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902 utáni prágai behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, "KKK" és treff alakú mesterjegy, préselt udvarlási és fürdő hölgyek jelenettel

74,6 g; m: 4-6,2 cm