250. Ezüstök és ékszerek > Függő kámea

1407. Függő kámea

19. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany keretben, faragott kagyló Pallasz Athéné ábrázolással

Btto.: 11,6 g; 5,2*4,2 cm