250. Ezüstök és ékszerek > Fali szenteltvíztartó

1234. Fali szenteltvíztartó

osztrák (?), 19. sz. vége, ezüst, préselt, fésűkagylós tálka, kis sérüléssel

36 g; 12*7,3 cm