250. Ezüstök és ékszerek > Patkós kitűző

1415. Patkós kitűző

19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, 26 db gyönggyel és 2 db színes üveg kőutánzattal díszítve

4,5 g; h: 4,8 cm