250. Ezüstök és ékszerek > Szépítkező készlet

1365. Szépítkező készlet

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik Budapest és a tégely tetejében Borbély János mesterjegy, plasztikus rózsafejekkel díszítve, üvegen kis sérüléssel, össz.: 3 db

Btto.: 815 g; h: 23-26 cm; m: 8,4 cm