250. Ezüstök és ékszerek > Sétapálca

1333. Sétapálca

19. sz. vége, behozatali fémjellel és RLB mesterjeggyel, ezüst fej, stilizált, szecessziós fagyöngy díszítéssel, fa szár, kis sérüléssel

h: 81,5 cm