250. Ezüstök és ékszerek > Sótartó

1236. Sótartó

Pest, 1837, antik ezüst, "JM" (Josephus Müller) mesterjegy, nyolcszögletes talpon, téglatest szár, Héraklész kétfajta ábrázolása, tálka kígyós fülekkel, kis sérüléssel, (Brestyánszky Nr 145, 278.)

m: 9,5 cm; 134,8 g