250. Ezüstök és ékszerek > Karkötő

1499. Karkötő

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "WJ" mesterjegy, 6 db domborított díszítésű lemezes taggal, nyelves záródással, biztonsági lánccal

15,9 g