250. Ezüstök és ékszerek > Színházi táska

1366. Színházi táska

német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst sodrony, kék üveg záró gombokkal, bélés pótolt, kis hibával

Btto.: 383 g; táska: 18,5*26 cm