1373. Díszöv
orosz, 19. sz. második fele, 84 zlotnyikos ezüst, "ASZ" cirill betűs mesterjeggyel, csuklós tagokból, aranyozás nyomával
Btto.: 528,2 g; h: 73,5 cm