1323. Dísztárgy
hanaui fantáziajelek, 1922 előtti linzi (?) behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, domborított, öntött, fenyőtoboz alakú dobozka
87 g; m: 17,7 cm