250. Ezüstök és ékszerek > Psumimtartó

1325. Psumimtartó

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "MJ" mesterjegy, hiányos, kis sérüléssel

85,6 g; m: 19,5 cm