250. Ezüstök és ékszerek > Psumimtartó

1324. Psumimtartó

19. sz. közepe, antik ezüst, j.n., Dávid-csillaggal, törvénytáblákkal, menórával díszítve, kis sérüléssel

79 g; m: 14,5 cm