250. Ezüstök és ékszerek > Kínáló tál

1363. Kínáló tál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Link István mesterjegy, egész felületén dísztrébelt

464 g; d: 31,5 cm