250. Ezüstök és ékszerek > Fényképtartó

1334. Fényképtartó

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Matz László (1942-től) mesterjegy, sima keret fa hátlappal és kitámasztóval, üveglap nélkül

Btto.: 272 g; 21*15 cm