1306. Gyertyatartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dörr mesterjegy, vésett díszítéssel, kivehető felső rész négy gyertyacsészével
769 g; m: 41,5 cm
talpakon vésett, grófi koronás címerrel