250. Ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1306. Gyertyatartó

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dörr mesterjegy, vésett díszítéssel, kivehető felső rész négy gyertyacsészével

769 g; m: 41,5 cm

talpakon vésett, grófi koronás címerrel