1354. Asztalközép
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, átfűrészelt háló motívumos talpas kosár, kötegelt talpgyűrűvel, üvegbetét nélkül
620 g; 34,5*23,7*13 cm