250. Ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1354. Asztalközép

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, átfűrészelt háló motívumos talpas kosár, kötegelt talpgyűrűvel, üvegbetét nélkül

620 g; 34,5*23,7*13 cm