1320. Asztalközép
St. Pölten, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, szecessziós átfűrészelt díszítésű kosár, eredeti, színtelen, csiszolt üvegbetéttel
Ntto.: 483 g; 26,5*30*27,5 cm