1497. Ékszergarnitúra
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 3 db csepp csiszolású, élénk zöld kolumbiai smaragd cca. 4,85 ct és 9 db sárgás árnyalatú briliáns és gyémánt cca. 0,36 ct, össz.: 3 db
4,5 g, anker lánc: 45 cm