250. Ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1497. Ékszergarnitúra

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 3 db csepp csiszolású, élénk zöld kolumbiai smaragd cca. 4,85 ct és 9 db sárgás árnyalatú briliáns és gyémánt cca. 0,36 ct, össz.: 3 db

4,5 g, anker lánc: 45 cm