1367. Pecsenyés tál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, ovális forma, plasztikus, leveles-virágos díszperemmel
1092 g; 48,5*37,5 cm