250. Ezüstök és ékszerek > Dísztál

1362. Dísztál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, négy golyó lábra emelt, szétterülő, plasztikus őszirózsa forma

363 g; d: 26 cm