250. Ezüstök és ékszerek > Art deco gyűrű

1480. Art deco gyűrű

1900 körül, 2006-2015 közötti budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, ezüsttel lemezelve, "BAI" mesterjegy, 3 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,55 ct (R1, TCr-Cr, VSI-P1) és 8 db achtkant csiszolású gyémánttal

2,8 g