250. Ezüstök és ékszerek > Zománcdíszes női cigaretta tárca

1358. Zománcdíszes női cigaretta tárca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, belső rész aranyozva, lóhere mesterjegy és bécsi hivataljel, "Rózsa" tulajdonosi jelzéssel, fedlapon lüszteres alapon, festett rózsaágakkal díszítve, 25606-os fazonszámmal

109 g; 9,3*5,2*1 cm