250. Ezüstök és ékszerek > Desszertkészlet, 6 személyes

1353. Desszertkészlet, 6 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst nyelek, "HL" mesterjegy, fém pengék, angol vágott fazon, össz.: 12 db, kis sérüléssel

Ntto.: 180 g; h: 15-17 cm