250. Ezüstök és ékszerek > Karos gyertyatartó

1347. Karos gyertyatartó

19. sz. vége, ezüstözött fém, préselt, gazdagon tagolt, barokkos díszítésű két karos, 3 csészés forma, talpán vésett "BM" tulajdonosi monogrammal, felső tag kivehető, kis sérüléssel

m: 52,5 cm