250. Ezüstök és ékszerek > Dohány szelence

1329. Dohány szelence

Prága, 1866-1872 közötti C betűjeles fémjel, belül aranyozott ezüst, fekete zománc díszítéssel, "Tabak" felirattal, "H.P." mesterjeggyel, kézi és gépi véséssel

100 g; 10,5*6 cm