250. Ezüstök és ékszerek > Bross

1402. Bross

Pest, 19. sz. vége, 1867-1936 közötti fémjel, 750 ezrelékes ezüst, "JS" mesterjegy és pesti Hivataljel, filigrán díszítéssel, 1 db faragott korall kámeával és 8 db korall gyönggyel, alakított ékszer

53,4 g; d: 7 cm

valószínűleg díszmagyar része, apró sérüléssel