250. Ezüstök és ékszerek > Színházi táska

1364. Színházi táska

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst sodrony, szerelék és fül, "AT" (?) mesterjegy, kék zománccal díszített nyitógombbal és áttört pántokkal, belül szattyánbőr béléssel, kis hibával

Btto.: 120 g; táska h: 13,5 cm